Susisiekite dėl asmeninių konsultacijų/ analizių (spustelkite mėlyną messenger burbuliuką)

Profesionalios asmeninės astrologinės analizės ir konsultacijos, astrologė, astrologija

Šiuo metu teikiamos asmeninės astrologinės analizės/ konsultacijos

(spustelkite ant analizių kategorijų, kad pamatytumėte pilnus sąrašus ir analizių aprašymus)

 • Santykių potencialo analizė (vienam žmogui)
Kokios galimos patirtys ar iššūkiai santykių srityje (bendrai gyvenime), pamokos susijusios su santykiais, kokio partnerio reikėtų ieškoti (vienišiems).
 • Santykių potencialo analizė + kada geriausia ieškoti antros pusės (vienam žmogui)
Kokios galimos patirtys ar iššūkiai santykių srityje (bendrai gyvenime), pamokos susijusios su santykiais, kokio partnerio reikėtų ieškoti (vienišiems) bei kada tai būtų geriausia daryti.
 • Trumpa/ bendra partnerių suderinamumo analizė (porai)
Pirmieji/pagrindiniai pastebėjimai apie poros gimimo lenteles, bendras patarimas kaip geriau sutarti atsižvelgiant į poros astrologines pozicijas, pagrindiniai skirtumai ar panašumai tarp partnerių.
 • Pilna partnerių suderinamumo analizė (porai)
Partnerių skirtumai ar panašumai, pilna suderinamumo analizė, teigiami/ neigiami santykių bruožai, patarimai kaip geriau sutarti.
 • Meilės ir partnerystės horoskopo sudarymas (prognozė – patarimai)
Ši analizė skirta tiems, kurie nori sužinoti kokie periodai palankūs ar nepalankūs partnerio/ partnerės paieškoms, susitikinėjimams ar įsipareigojimui. Analizė gali būti atliekama keliems mėnesiams, metams ar ketelui metų (pagal pageidavimus).
 • Tinkamiausių profesijų/ veiklų parinkimas (bendra/ trumpa analizė)
Bendras profesinės krypties (-čių), veiklų parinkimas pagal Jūsų gabumus ir finansinį potencialą, be konkrečių veiklų ar profesijų pasiūlymų.
 • Tinkamiausio darbo/ profesijos/ veiklos parinkimas (pilna analizė)
Konkrečių veiklų, profesijų parinkimas pagal Jūsų gabumus ir finansinį potencialą.
 • Finansinio/ profesinio horoskopo sudarymas (prognozė – patarimai)
Ši analizė skirta tiems, kurie nori sužinoti ties kuo reikėtų orientuotis ateinančiu laikotarpiu iš finansinės/ profesinės pusės. Kokie periodai nepalankūs, o kokiais geriau imtis veiksmų, kokios pamokos susijusios su šiais laikotarpiais. Analizė gali būti atliekama keliems mėnesiams, metams ar ketelui metų (pagal pageidavimus).

Šias analizes galima atlikti TIK turint gimimo valandas ir minutes iš patikimo rašytinio šaltinio, pavyzdžiui, ligoninės įrašų

 

 • Geografinės vietos įtaka gyvenimui ir sėkmei.
Ši analizė naudinga ne tik keliaujantiems ar planuojantiems kraustytis, bet ir tiems, kurie ieško kontaktų užsienyje, pavyzdžiui, klientų, verslo partnerių ar kt. ir nori rasti vietą (bei žmones joje) su kuria pavyktų užmegzti geriausią ryšį. Geografinė analizė gali būti atlikta šaliai, keletui šalių, regionui, žemynui ar visam pasauliui. Ji taip pat gali būti atliekama vienam žmogui, porai ar keletui žmonių, kurie planuoja kartu keliauti, kraustytis ar siekia kito bendro tikslo.
 • Astrologinis feng shui (pastatui/ butui/ kambariui arba apylinkėms).
Kas yra astrologinis feng shui? Tai geografinės analizės forma, kuri yra pritaikyta mažesniam plotui, vietinei erdvei.

 

Astrologinis feng shui pastatui/ butui/ kambariui 
Šios analizės tikslas -sužinoti kaip Jūsų kambario/ buto/ namo ar kitos erdvės, joje esančių daiktų ir struktūrų energija veikia Jus asmeniškai. Ši analizė gali būti atliekama vienam žmogui, porai ar keletui žmonių gyvenančių toje pačioje erdvėje. Ši analizė tinka ne tik žmonėms, kurie planuoja statyti ar įsirengti būstą, bet ir tiems, kurie nori pagerinti gyvenimo kokybę jau egzistuojančioje erdvėje. Galbūt Jus kamuoja nemiga ir dėl to yra kalta lovos pozicija? Galbūt pastebėjote, jog tik sėdėdami prie pusryčių stalo pykstatės su antra puse ir nesuprantate kodėl? Galbūt Jūsų kompiuteris, kuris visada stovi toje pačioje vietoje nuolat kelia problemų (ir tai vyksta jau ne su pirmu kompiuteriu)? Ši analizė gali atsakyti ne tik į šiuos, bet į daugybę klausimų.  
Dėmesio! Šiai analizei reikalingi ne tik gimimo duomenys, bet ir patalpos (patalpų) planas (brėžinys), kuris būtų orientuotas į šiaurę (tikrąją šiaurę, ne į magnetinę šiaurės kryptį). Kai kurioms analizėms, priklausomai nuo situacijos, gali reikėti patalpos (patalpų) nuotraukų.

 

Astrologinis feng shui apylinkei 
Šis metodas yra skirtas už pastato/ sklypo ribų esančiai erdvei. Analizė gali padėti atsakyti į įvairius klausimus susijusius su Jūsų miestu, kaimu ar gyvenviete ir padėti pasirinkti Jums naudingus variantus. Klausimai į kuriuos gali atsakyti astrologinis feng shui apylinkei (pavyzdžiai): „kodėl važiuodami tam tikru keliu į darbą nuolat sutinkate agresyvius vairuotojus?“, „kuri miesto vieta yra geriausia pasimatymui?“, „kuri miesto dalis gali būti itin pavojinga, ypač tamsiu paros metu?“, „kodėl sporto klube į kurį einate yra taip sunku susitelkti ties sportu ir esate nuolat blaškoma/ blaškomas?“ ir kt.  
 • Bendro horoskopo sudarymas (prognozė – patarimai)
Ši analizė skirta tiems, kurie nori sužinoti ties kuo reikėtų orientuotis ateinančiu laikotarpiu, ko reikėtų galbūt pasisaugoti, o ko – imtis, kam svarbus ateinantis laikotarpis ir kokios pamokos su juo susijusios. Analizė yra atliekama nesiorientuojant į konkrečią temą (pavyzdžiui, meilę ar finansus), bet aptariamos tos temos/ dalykai, kurie labiausiai „išryškėja“ ateinančiu laikotarpiu. Analizė gali būti atliekama keliems mėnesiams, metams ar ketelui metų (pagal pageidavimus).
Bendro horoskopo variantai
Sutrumpintas – aptariami metai bendrai (be atskirų mėnesių apibūdinimų)
Ilgas (su atsikrais mėnesių apibūdinimais)
 • Geriausios datos/ periodo parinkimas svarbiems sprendimams/ įvykiams/ pasirinkimams.
Data/ periodas gali būti ieškomas savaitės, mėnesio, metų ar kitame Jūsų pasirinktame laiko intervale. Klausimų, į kuriuos gali atsakyti ši analizė, pavyzdžiai: „kada geriausia keisti darbą ateinančiais metais?“, „ar artėjantis pusmetis bus palankus laikas ieškoti antros pusės?“, „kokią vestuvių datą pasirinkti?“, „kada bus palankus metas pradėti verslą?“.
Užsisakydami analizę galite pasirinkti skirtingus tikslumo lygius: bendro palankaus laikotarpio parinkimą, tinkamos datos parinkimą, paros laiko parinkimą, valandų toje paroje parinkimą arba tikslaus laiko parinkimą (metai, mėnuo, diena, valanda ir minutės).
 • Bendra asmenybės analizė (vaikams)
Svarbiausi pastebėjimai apie vaiko charakterio savybes, prigimtį bei kokia kryptimi geriausia jį/ją ugdyti (kam vaikas gabus/ talentai).
 • Horarinis klausimas.
Horarinis klausimas – vienas, labai konkretus klausimas reikalaujantis trumpo ir konkretaus atsakymo , kuris dažnai yra taip arba ne. Jeigu dvejojate ar Jūsų klausimas yra horarinis ir ar galiu į jį atsakyti šiuo metodu, parašykite man asmeniškai. Horarinių klausimų pavyzdžiai: „ar jis/ ji mane myli?“, „priimti gautą darbo pasiūlymą ar pasilikti esamame darbe?“, „likti Klaipėdoje ar keliauti į Kretingą?ir kt. Tai yra vienintelė analizių rūšis, kuriai nereikia gimimo duomenų, nes klausimui naudojami uždavimo laiko astrologiniai duomenys, tačiau yra pora taisyklių, kurių reikia laikytis užduodant horarinį klausimą.
1. Vienu kartu gali būti užduodamas tik 1 klausimas.
2. Prieš užduodant šį klausimą turite apie jį mąstyti bent parą laiko.
Jeigu norite atsakymo į horarinį klausimą, turite jį man parašyti, kai Jums viduje kils stiprus impulsas, kad norite būtent tuo metu manęs jo paklausti (galite rašyti net ir vidury nakties, jeigu Jums taip norisi). Labai retais atvejais lentelė rodo, kad negalima atsakyti į klausimą, tokiais atvejais pinigai yra grąžinami.
 • Galite kreiptis ir dėl kitų konkrečių problemų ar jei esate pasimetę – jeigu klausimas atitiks mano kompetenciją ir tuometines darbo sritis, būtinai Jums padėsiu.

1. Vaizdo įrašas, kuriame rodoma gimimo lentelė ar kita informacija ir pasakojamos išvados (trukmė 5 min. – 2 val. priklausomai nuo analizės). Kartu atsiunčiu ir rinkmenas naudojamas vaizdo įraše.

2. Atsakymas raštu (galimas tik trumpą atsakymą turinčioms analizėms).

3. Pokalbis per Zoom.

Prieš kreipiantis dėl analizės užsakymo prašau susirasti šiuos duomenis (jeigu jų nežinote): gimimo metus, dieną, valandas, minutes ir gimimo vietą (užtenka regiono). Gimimo valandos ir minutės turi būti gautos iš patikimo rašytinio šaltinio, pavyzdžiui, ligoninės įrašų.

Patarimas: jeigu neturite gimimo laiko, rekomenduoju susiekti su ligonine kurioje gimėte, dažniausiai jie saugo šią informaciją archyvuose ir suteikia ją.

Jeigu nežinote tikslaus gimimo laiko arba jo nepavyks gauti, prašau mane apie tai informuoti. Informacija apie laiko (ne)tikslumą yra itin svarbi, nes nuo jos gali priklausyti kai kurių analizių metodikos pasirinkimas.

Analizių/ konsultacijų kainos svyruoja nuo 35 € iki 100+ € (priklausomai ne tik nuo pasirinktos analizės, bet ir nuo asmeninių poreikių). Dėl konkrečių kainų teiraukitės žinute arba laišku.

Yra galimybė įsigyti dovanų kuponus.
Norintys mokytis astrologijos galite kreiptis dėl privačių pamokų.

  17 komentarų

 1. Rekomendacija
  2023-01-06
  Atsakyti

  Nuosekliai, paprastai ir konkrečiai paaiškina astrologijos įtaką, poveikį. Jaučiasi nuoširdus įsigilinimas ir savo srities išmanymas.
  Rekomenduoju.

 2. Lijana Klausaitė
  2022-11-24
  Atsakyti

  Labai taikliai, išsamiai, aiškiai atlikta ir pateikta analizė. Rekomenduoju žmonėms, kurie ieško atsakymų konkrečiose situacijose (analizė tikrai sudėlios visus taškus ant i), tiems, kurie domisi savo asmenybe ir investuoja į save (astrologija veltui yra labai dažnai vertinama paviršutiniškomis pasakėlėmis, kai ištikrųjų tai yra MOKSLAS, žmonijos istorijoje naudojamas nuo seniausių laikų ir astrolgogai ir astrologija yra pasitelkiama net labai rimtiems reikalams spręsti). Tad jeigu dvejojate – nedvejokite. Taip pat artėja šventės – padovanokite sau, artimam žmogui savęs pažinimo dovaną. Kai kurie žmonės eina pas būrėjas, parapsichologus, kad iš kavos tirščių išburtų likimą, kai turi visus įrankius – savo gimimo datą ir laiką ir gali tiksliai apie save sužinoti visą informaciją. Jeigu jus atvedė iki šios svetainės – nedvejokite – pasinaudokite galimybe, gauti atsakymus į jums kylančius klausimus.

  Sėkmės astrologei, jūs darote nuostabų darbą, linkiu su laiku tik tobulėti ir žinomumo!

 3. Rekomendacija
  2022-11-22
  Atsakyti

  Tikrai nuostabus darbas labai tikslai atsako ką norite žinoti nuosirdzei stengėsi padėti jūsų situacijoj labai malonus bendravimas viską aiskei isaiskina duoda patariu rekomenduoju

 4. Atsiliepimas
  2022-09-07
  Atsakyti

  Dėkoju už analizes! Jos buvo taiklios, išamios, aiškios. Taip pat labai patiko, kad Julija pateikia ir apibendrinimus, savo įžvalgas bei pasiūlymus kaip spręsti situacijas.
  Taip pat noriu paminėti, kad Julija labai operatyviai reguoja, atsako į visus klausimus ir noriai bei maloniai komunikuoja.
  Rekomenduoju!

 5. Santykių analizė
  2022-04-13
  Atsakyti

  Mano atsiliepimai tik teigiami būtų tik teigiami, nes tikrai nesitikejau, kad taip plačiai bus pažiūrėta. Pasirinkta analizė – Trumpa/ bendra partnerių suderinamumo analizė (porai).
  Labai buvo aiškiai išdėstyta informacija pateikta lentese, taip pat jų palyginimai. Kadangi labai laukiau analizės, tai iš to smalsumo vis klausiausi ką toliau sužinosiu apžvalgoje, nes buvo begalo įdomu išgirsti iš astrologines pusės, iš trečio žmogaus komentarų. Tai ką man reikėjo susiskonspektavau, kad nepamirščiau, taip pat buvo paminėti tam tikri aspekai, ties kuriai neturėjau menkiausio suvokimo dėl ko yra tam tikri nesutarimai ir konfliktai. Man tai padėjo aiškiau suvokti iš kur ateina tai ir kaip su tuo tvarkytis. Taip pat keli faktai nauji nustebino, kaip karminė energitika ir pns. Žodžiu esu labai dėkinga už šią konsultacija, man buvo labai naudinga sužinoti daugiau apie save, apie partnerį ir apskritai pažvelgti iš kitos pusės į santykius. Gailiuosi, kad anksčiau to nepadariau. 😇

  • Lijana Klausaitė
   2022-11-24
   Atsakyti

   Labai taikliai, išsamiai, aiškiai atlikta ir pateikta analizė. Rekomenduoju žmonėms, kurie ieško atsakymų konkrečiose situacijose (analizė tikrai sudėlios visus taškus ant i), tiems, kurie domisi savo asmenybe ir investuoja į save (astrologija veltui yra labai dažnai vertinama paviršutiniškomis pasakėlėmis, kai ištikrųjų tai yra MOKSLAS, žmonijos istorijoje naudojamas nuo seniausių laikų ir astrolgogai ir astrologija yra pasitelkiama net labai rimtiems reikalams spręsti). Tad jeigu dvejojate – nedvejokite. Taip pat artėja šventės – padovanokite sau, artimam žmogui savęs pažinimo dovaną. Kai kurie žmonės eina pas būrėjas, parapsichologus, kad iš kavos tirščių išburtų likimą, kai turi visus įrankius – savo gimimo datą ir laiką ir gali tiksliai apie save sužinoti visą informaciją. Jeigu jus atvedė iki šios svetainės – nedvejokite – pasinaudokite galimybe, gauti atsakymus į jums kylančius klausimus.

   Sėkmės astrologei, jūs darote nuostabų darbą, linkiu su laiku tik tobulėti ir žinomumo!

 6. Agnė
  2022-03-02
  Atsakyti

  Dėkoju! Sudarinėjome horoskopo analizę visai šeimai dėl gyvenamosios vietos. Sudarė greitai, aiškiai, atsakė į papildomus klausimus. Likome patenkinti kokybišku, kruopščiu ir dideliu Julijos darbu. Jautėsi, kad žmogui tikrai svarbu rasti mums geriausią sprendimą.

 7. Lina
  2021-10-20
  Atsakyti

  Pas Julija pasirinkau darbo ir gyvenamosios vietos analizes. Buvau maloniai nustebinta, kaip viskas atitiko! Darbo/ profesijos analizė padėjo man suprasti, kad reikia labiau TIKĖTI savimi ir pamiršti dvejones, kurios kartais kyla ir verčia jaustis “nestabilia”. Suteikė daugiau drąsos ir ryžto.
  Gyvenamosios vietos analizę rinkausi, nes planuoju keisti gyvenamąją vietą.
  Mano akimis Julijos analizė buvo atlikta labai išsamiai. Viskas detaliai paaiškinta iki smulkmenų. Esu labai patenkinta ir rekomenduoju visiems. Tiek tiems, kurie yra tik smalsumo vedami, tiek tiems žmonėms, kurie nori sužinoti ar eina teisingu gyvenimo keliu.
  Ačiū Tau ❤️

 8. komentaras
  2021-10-07
  Atsakyti

  labai aciu uz analize, labai viskas atitiko kokia 98% pataiket. as daug naujo suzinojau,buvo smagu klausytis, aiskiai paaiskinta viskas, malonu klausytis😊❤️

 9. Horoskopas metams
  2021-10-06
  Atsakyti

  Sveiki, ar sudarinėjate metinį horoskopą? Kokia būtų kaina?

  • Tavo Potencialas
   2021-10-06
   Atsakyti

   Atsakymas į: Sveiki, ar sudarinėjate metinį horoskopą? Kokia būtų kaina?

   Sveiki, bendrų metinių horoskopų šiuo metu nesudarinėju. Prognozes atlieku tik esant konkrečiam klausimui arba problemai. Pavyzdžiui, norite įsigyti nekilnojamo turto ir reikia patarimo kada geriausia būtų tai padaryti; jaučiatės pasimetusi/ pasimetęs ir nežinote kodėl/ kiek tai tęsis; norite žinoti kur reikėtų kreipti savo energiją ateinančiu laikotarpiu (ne prognozė, tik patarimai) arba jeigu reikia pagalbos kitais konkrečiais klausimais, kurie reikalauja prognozės. Kainos labai priklauso nuo individualių poreikių, todėl dėl kainų rašykite man asmeniškai el. paštu arba per Facebook puslapį „Tavo Potencialas“ (nuoroda viršuje).

 10. Eglė
  2021-09-14
  Atsakyti

  Dėkoju Julijai už sudarytą karjeros analizę. Labai maloniai nustebino kruopštumas, profesionalumas ir itin didelis atitikimas, nors astrologė tikslios mano situacijos nežinojo. Rekomenduoju ją visiems, kam reikia atsakingai ir tiksliai sudaryto horoskopo su vertingomis įžvalgomis.

 11. Kristina Bukauskaite
  2021-08-29
  Atsakyti

  Labai didelis ačiū Julijai už tokią greitą ir išsamią analizę. Viskas labai išsamiai ir įdomiai pateikta bei paaiškinta. Labai didelį įspūdį paliko jos profesionalumas, greitas ir šiltas bendravimas. Esu be galo patenkinta! Ačiū, Julija.

 12. Analizė
  2021-07-06
  Atsakyti

  Nuoširdžiai rekomenduoju. Moteris, kuri puikiai išmano tai ką daro, ir svarbiausia labai jaučiasi, kad viską daro su meilę. Gavau daugiau nei tikėjausi. Esu labai patenkinta, kad užsisakiau analizę būtent pas jus. ❤

 13. Indra
  2021-07-03
  Atsakyti

  Tariu dideli Ačiū Julijai už išsamiai atsakytus klausimus,už nuoširdžius patarimus,už malonų bendravimas ir atsakytus klausimus i kuriuos pati neradau atsakymo. Niekada netikėjau kad taip tiksliai ir išsamiai galima apibūdinti žmogų is jo gimimo datos ir laiko. Tik supratau kad mes gimdami jau turime savo kelia kuri paruošia mums žvaigždės. Labai nuoširdžiai rekomenduoju,tikrai nenusivilsite. Aš jau galvojau kad žinau viska apie save,bet deja…daug naujo sužinojau. Linkiu jums visokeriopos sėkmės??

 14. Apie konsultaciją
  2021-06-29
  Atsakyti

  Esu dėkinga Julijai už išsamią konsultaciją. Julija man padėjo atsakyti į su karjera susijusius klausimus bei išsigryninti profesinę kryptį. Viskas buvo paaiškinta nuosekliai bei fokusuojantis į pagrindinį klausimą. Dar prieš konsultaciją bendravimas buvo labai sklandus, buvo greitai atsakoma į mano žinutes. Dėkoju jums ir linkiu didžiausios sėkmės! ?

 15. Komentaras
  2021-06-27
  Atsakyti

  Noriu padėkoti už kruopštų ir atsakingą darbą, labai patinka kad aiškiai ir tiksliai paaiškinate, pasidalinate įžvalgomis ir patarimais, esu labai patenkinta ir dėkinga jums ❤

Palikti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.