Susisiekite dėl asmeninių konsultacijų/ analizių

Facebook+Messenger

Temos, kuriomis konsultuoju:

Tinkamiausias darbas/ profesija/ veikla (kas labiausiai tinka pagal Jūsų gabumus ir finansinį potencialą),

vaiko gabumai/ talentai ir poreikiai,

geriausios datos/ periodo parinkimas svarbiems sprendimams/ įvykiams,

geografinės vietos įtaka gyvenimui ir sėkmei,

Galite kreiptis ir dėl kitų konkrečių problemų ar jei esate pasimetę – jeigu klausimas atitiks mano kompetenciją ir darbo sritį, būtinai jums padėsiu.

Analizių pateikimo variantai:

1. Vaizdo įrašas, kuriame rodoma gimimo lentelė ar kita informacija ir pasakojamos išvados (trukmė 5 min. – 2 val. priklausomai nuo analizės). Kartu atsiunčiu ir rinkmenas naudojamas vaizdo įraše.

2. Atsakymas raštu (galimas tik trumpą atsakymą turinčioms analizėms).

3. Pokalbis per Zoom.

  6 komentarai

 1. Eglė
  2021-09-14

  Dėkoju Julijai už sudarytą karjeros analizę. Labai maloniai nustebino kruopštumas, profesionalumas ir itin didelis atitikimas, nors astrologė tikslios mano situacijos nežinojo. Rekomenduoju ją visiems, kam reikia atsakingai ir tiksliai sudaryto horoskopo su vertingomis įžvalgomis.

 2. Kristina Bukauskaite
  2021-08-29

  Labai didelis ačiū Julijai už tokią greitą ir išsamią analizę. Viskas labai išsamiai ir įdomiai pateikta bei paaiškinta. Labai didelį įspūdį paliko jos profesionalumas, greitas ir šiltas bendravimas. Esu be galo patenkinta! Ačiū, Julija.

 3. Analizė
  2021-07-06

  Nuoširdžiai rekomenduoju. Moteris, kuri puikiai išmano tai ką daro, ir svarbiausia labai jaučiasi, kad viską daro su meilę. Gavau daugiau nei tikėjausi. Esu labai patenkinta, kad užsisakiau analizę būtent pas jus. ❤

 4. Indra
  2021-07-03

  Tariu dideli Ačiū Julijai už išsamiai atsakytus klausimus,už nuoširdžius patarimus,už malonų bendravimas ir atsakytus klausimus i kuriuos pati neradau atsakymo. Niekada netikėjau kad taip tiksliai ir išsamiai galima apibūdinti žmogų is jo gimimo datos ir laiko. Tik supratau kad mes gimdami jau turime savo kelia kuri paruošia mums žvaigždės. Labai nuoširdžiai rekomenduoju,tikrai nenusivilsite. Aš jau galvojau kad žinau viska apie save,bet deja…daug naujo sužinojau. Linkiu jums visokeriopos sėkmės??

 5. Apie konsultaciją
  2021-06-29

  Esu dėkinga Julijai už išsamią konsultaciją. Julija man padėjo atsakyti į su karjera susijusius klausimus bei išsigryninti profesinę kryptį. Viskas buvo paaiškinta nuosekliai bei fokusuojantis į pagrindinį klausimą. Dar prieš konsultaciją bendravimas buvo labai sklandus, buvo greitai atsakoma į mano žinutes. Dėkoju jums ir linkiu didžiausios sėkmės! ?

 6. Komentaras
  2021-06-27

  Noriu padėkoti už kruopštų ir atsakingą darbą, labai patinka kad aiškiai ir tiksliai paaiškinate, pasidalinate įžvalgomis ir patarimais, esu labai patenkinta ir dėkinga jums ❤

Palikti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *