Susisiekite dėl asmeninių konsultacijų/ analizių

Facebook+Messenger

Temos, kuriomis konsultuoju:

Tinkamiausias darbas/ profesija/ veikla (kas labiausiai tinka pagal Jūsų gabumus ir finansinį potencialą),

svarbiausi pastebėjimai apie žmogų, jo/jos talentus ar iššūkius (trumpa lentelės apžvalga),

geriausios datos/ periodo parinkimas svarbiems sprendimams/ įvykiams,

geografinės vietos įtaka gyvenimui ir sėkmei,

Galite kreiptis ir dėl kitų konkrečių problemų ar jei esate pasimetę – jeigu klausimas atitiks mano kompetenciją ir darbo sritį, būtinai jums padėsiu.

Analizių pateikimo variantai:

1. Vaizdo įrašas, kuriame rodoma gimimo lentelė ar kita informacija ir pasakojamos išvados (trukmė 5 min. – 2 val. priklausomai nuo analizės). Kartu atsiunčiu ir rinkmenas naudojamas vaizdo įraše.

2. Atsakymas raštu (galimas tik trumpą atsakymą turinčioms analizėms).

3. Pokalbis per Zoom.

  10 komentarų

 1. Lina
  2021-10-20

  Pas Julija pasirinkau darbo ir gyvenamosios vietos analizes. Buvau maloniai nustebinta, kaip viskas atitiko! Darbo/ profesijos analizė padėjo man suprasti, kad reikia labiau TIKĖTI savimi ir pamiršti dvejones, kurios kartais kyla ir verčia jaustis “nestabilia”. Suteikė daugiau drąsos ir ryžto.
  Gyvenamosios vietos analizę rinkausi, nes planuoju keisti gyvenamąją vietą.
  Mano akimis Julijos analizė buvo atlikta labai išsamiai. Viskas detaliai paaiškinta iki smulkmenų. Esu labai patenkinta ir rekomenduoju visiems. Tiek tiems, kurie yra tik smalsumo vedami, tiek tiems žmonėms, kurie nori sužinoti ar eina teisingu gyvenimo keliu.
  Ačiū Tau ❤️

 2. komentaras
  2021-10-07

  labai aciu uz analize, labai viskas atitiko kokia 98% pataiket. as daug naujo suzinojau,buvo smagu klausytis, aiskiai paaiskinta viskas, malonu klausytis😊❤️

 3. Tavo Potencialas
  2021-10-06

  Atsakymas į: Sveiki, ar sudarinėjate metinį horoskopą? Kokia būtų kaina?

  Sveiki, bendrų metinių horoskopų šiuo metu nesudarinėju. Prognozes atlieku tik esant konkrečiam klausimui arba problemai. Pavyzdžiui, norite įsigyti nekilnojamo turto ir reikia patarimo kada geriausia būtų tai padaryti; jaučiatės pasimetusi/ pasimetęs ir nežinote kodėl/ kiek tai tęsis; norite žinoti kur reikėtų kreipti savo energiją ateinančiu laikotarpiu (ne prognozė, tik patarimai) arba jeigu reikia pagalbos kitais konkrečiais klausimais, kurie reikalauja prognozės. Kainos labai priklauso nuo individualių poreikių, todėl dėl kainų rašykite man asmeniškai el. paštu arba per Facebook puslapį „Tavo Potencialas“ (nuoroda viršuje).

 4. Horoskopas metams
  2021-10-06

  Sveiki, ar sudarinėjate metinį horoskopą? Kokia būtų kaina?

 5. Eglė
  2021-09-14

  Dėkoju Julijai už sudarytą karjeros analizę. Labai maloniai nustebino kruopštumas, profesionalumas ir itin didelis atitikimas, nors astrologė tikslios mano situacijos nežinojo. Rekomenduoju ją visiems, kam reikia atsakingai ir tiksliai sudaryto horoskopo su vertingomis įžvalgomis.

 6. Kristina Bukauskaite
  2021-08-29

  Labai didelis ačiū Julijai už tokią greitą ir išsamią analizę. Viskas labai išsamiai ir įdomiai pateikta bei paaiškinta. Labai didelį įspūdį paliko jos profesionalumas, greitas ir šiltas bendravimas. Esu be galo patenkinta! Ačiū, Julija.

 7. Analizė
  2021-07-06

  Nuoširdžiai rekomenduoju. Moteris, kuri puikiai išmano tai ką daro, ir svarbiausia labai jaučiasi, kad viską daro su meilę. Gavau daugiau nei tikėjausi. Esu labai patenkinta, kad užsisakiau analizę būtent pas jus. ❤

 8. Indra
  2021-07-03

  Tariu dideli Ačiū Julijai už išsamiai atsakytus klausimus,už nuoširdžius patarimus,už malonų bendravimas ir atsakytus klausimus i kuriuos pati neradau atsakymo. Niekada netikėjau kad taip tiksliai ir išsamiai galima apibūdinti žmogų is jo gimimo datos ir laiko. Tik supratau kad mes gimdami jau turime savo kelia kuri paruošia mums žvaigždės. Labai nuoširdžiai rekomenduoju,tikrai nenusivilsite. Aš jau galvojau kad žinau viska apie save,bet deja…daug naujo sužinojau. Linkiu jums visokeriopos sėkmės??

 9. Apie konsultaciją
  2021-06-29

  Esu dėkinga Julijai už išsamią konsultaciją. Julija man padėjo atsakyti į su karjera susijusius klausimus bei išsigryninti profesinę kryptį. Viskas buvo paaiškinta nuosekliai bei fokusuojantis į pagrindinį klausimą. Dar prieš konsultaciją bendravimas buvo labai sklandus, buvo greitai atsakoma į mano žinutes. Dėkoju jums ir linkiu didžiausios sėkmės! ?

 10. Komentaras
  2021-06-27

  Noriu padėkoti už kruopštų ir atsakingą darbą, labai patinka kad aiškiai ir tiksliai paaiškinate, pasidalinate įžvalgomis ir patarimais, esu labai patenkinta ir dėkinga jums ❤

Palikti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *