2022 METŲ HOROSKOPAS

Šioje prognozėje kalbėsiu apie 2022 metus: aptarsiu Jupiterio buvimą Žuvų ir Avino ženkluose, Rahu perėjimą į Jautį, 2022 metų užtemimus Jaučio ir Skorpiono ženkluose, 2022 metų svarbiausius astrologinius aspektus, Marso retrogradinį laikotarpį Dvynių ženkle, lėčiausiai judančių planetų poveikius bei kitas svarbias įtakas. Kaip šie judėjimai paveiks kievieną zodiako ženklą? Kokie pokyčiai laukia? Ko geriau vengti, o ko geriau imtis?

LAPKRIČIO HOROSKOPAS 2021 (Astrologinė prognozė visiems zodiako ženklams)

Sveiki visi! Šiandien kalbėsime apie 2021 lapkritį. Šioje astrologinėje prognozėje / horoskope aptarsiu Jupiterio ir Saturno besibaigiantį retrogradinį laikotarpį, Saulės opoziciją su Uranu, Marso perėjimą į Skorpiono ženklą, lapkričio jaunatį ir mėnulio užtemimą, Marso opoziciją su Uranu bei Saulės ir Merkurijaus konjukciją su Ketu. Kaip šie judėjimai paveiks mus? Kokie pokyčiai laukia? Ko geriau vengti, o ko geriau imtis?

SPALIO HOROSKOPAS 2021 (Astrologinė prognozė visiems zodiako ženklams)

Sveiki visi! Šiandien kalbėsime apie 2021 spalį. Šioje astrologinėje prognozėje / horoskope aptarsiu Saulės konjukciją su Marsu, spalio jaunatį ir pilnatį, Veneros perėjimą į Šaulio ženklą ir jos konjukciją su Ketu bei besibaigiantį Merkurijaus retrogradinį laikotarpį. Kaip šie judėjimai paveiks mus? Kokie pokyčiai laukia? Ko geriau vengti, o ko geriau imtis?

RUGSĖJO HOROSKOPAS 2021 (Astrologinė prognozė visiems zodiako ženklams)

Sveiki visi! Šiandien kalbėsime apie 2021 rugsėjį. Šioje astrologinėje prognozėje / horoskope aptarsiu rugsėjo jaunatį ir pilnatį, Veneros perėjimą į Skorpiono ženklą, Marso perėjimą į Svarstyklių ženklą ir Merkurijaus retrogradinį laikotarpį. Kaip šie judėjimai paveiks mus? Kokie pokyčiai laukia? Ko geriau vengti, o ko geriau imtis?

KAS YRA MARSO GRĮŽIMAS? Kuo jis pasireiškia ir ką reikėtų daryti šiuo laikotarpiu?

Sveiki visi! Šiandien kalbėsime apie tai kas yra Marso grįžimas ir kuo jis pasireiškia. Ką reikėtų daryti šiuo laikotarpiu, o ko vengti?

KOKS DARBAS NEŠA FINANSINĘ SĖKMĘ TAU?

Sveiki visi! Šiandien kalbėsime apie tai kokios profesijos, specialybės, verslas ar darbai Jums labiausiai tinka ir traukia finansinę sėkmę remiantis astrologine gimimo lentele. Ar dirbate tinkamą/ pelną nešantį darbą?

KOKS TAVO SANTYKIŲ STILIUS? | Ryšio kūrimo stilius remiantis astrologija

Sveiki visi! Šiandien kalbėsime apie tai koks yra jūsų ryšio kūrimo stilius santykiuose, ko jums reikia iš santykių ar žmonių su kuriais esate santykyje. Ar jūsų poreikiai yra patenkinti ir ar patenkinate kitų žmonių poreikius?

Paprasta PASLAPTIS kaip išsirinkti PASTABŲ PARTNERĮ (moterims)

Sveiki visi! Šį kartą nusprendžiau pasidalinti paprastu metodu skirtu moterims, kurį itin lengva naudoti kasdienybėje ieškant partnerio. Taikant šį metodą galima patinkrinti partnerio pastabumą, atidumą jums ir jūsų jausmams.

Neįtikėtinai PAPRASTA partnerių SUDERINAMUMO PASLAPTIS

Sveiki visi! Šį kartą nusprendžiau pasidalinti neįtikėtinai paprasta partnerių suderinamumo paslaptimi, kurią itin lengva naudoti kasdienybėje ieškant partnerio ar partnerės.

GEOGRAFINĖS VIETOS POVEIKIS JŪSŲ SĖKMEI

Sveiki visi! Šiame filmuke papasakosiu kaip geografinė vieta gali veikti žmonių būsenas ir pasirinkimus, kodėl tam tikrose vietose jaučiatės geriau nei kitose, kodėl tam tikrose šalyse nesiseka, o kitose gyvenimas klostosi lengvai ir maloniai.

KODĖL SANTYKIAI KELIA PROBLEMŲ?

Įrašas apie tai, kodėl santykiai kelia problemų.

KAIP IR KODĖL PER LAIKĄ KEIČIASI ASTROLOGINĖS REIKŠMĖS?

Sveiki visi! Šiame filmuke papasakosiu, kaip ir kodėl per laiką keičiasi kai kurios astrologinės reikšmės. Kodėl vis sunkiau nuprognozuoti dalykus susijusius su Merkurijumi? Kaip pasikeitė kai kurių namų reikšmės? Kokios reikšmės išnyko?

TU VALDAI LIKIMĄ AR JIS TAVE? KAIP KONTROLIUOTI PLANETŲ ĮTAKAS?

Tu valdai likimą ar likimas valdo tave? Kaip kontroliuoti planetų įtakas ir savo gyvenimą? Kaip atskleisti / atrakinti savo potencialą?

AR JŪS SUDERINAMI SANTYKIUOSE?

Sveiki visi! Šiandien kalbėsime apie suderinamumą santykiuose ir pasidalinsiu viena iš suderinamumo paslapčių. Ar jūs tikitės to paties iš partnerystės? Ar tai, ko norite iš santykių, dera?

KAIP SUMAŽINTI STRESĄ IR GYVENTI HARMONINGIAU? MĖNULIO FAZĖS

Sveiki visi! Šiandien kalbėsime apie Mėnulio fazes: jaunatį, priešpilnį, pilnatį, delčią ir balzaminį mėnulį; kuo jos pasižymi, kam kiekviena iš jų yra naudinga, ko geriau vengti per jas, kokia fazė geriausia poilsiui, o kokia darbui.

JUODASIS MĖNULIS Lilith: nuoskaudos, vaikystės traumos, baimės, vidinis blogis, užgniaužtos savybės

Sveiki visi! Šiandien kalbėsime apie Juodajį Mėnulį Lilith. Kokios yra 4 Lilith rūšys? Kaip sužinoti savo Juodojo Mėnulio Lilith ženklą ir namą? Ką jis simbolizuoja? Ir kaip jis susijęs su seksualumu, tavo problemomis, baimėmis, nepasitikėjimu ar perdėtu elgesiu?

PAŽINK SAVO KARTĄ – KARTŲ YPATUMAI IR SKIRTUMAI (pagal Plutoną)

Sveiki visi! Šiandien kalbėsime apie kartas, tik ne apie X, Y ir Z kartas, o apie Plutono kartas, kurios skirstomos pagal tai, kokiame ženkle jis buvo tam tikru metu.

KĄ GALI ASTROLOGIJA ir ASTROLOGAI? Astrologijos rūšys ir panaudojimas

Sveiki visi! Šiandien kalbėsime apie tai, ką gali Astrologija ir astrologai bei kokios yra pagrindinės Astrologijos rūšys.

KAS YRA RETROGRADINIAI LAIKOTARPIAI (planetų „ėjimas atgal“) IR KĄ JIE REIŠKIA?

Sveiki visi! Šiandien kalbėsime apie planetų retrogradinius („ėjimo atgal“) laikotarpius bei jų reikšmę.

CHIRONAS: nuoskaudos, neigiami išgyvenimai, išmintis ir galia padėti kitiems

Sveiki visi! Šiandien kalbėsime apie Chironą. Kaip sužinoti savo Chirono ženklą ir namą? Ką jis simbolizuoja? Kaip jis susijęs su nuoskaudomis, neigiamais išgyvenimais, išmintimi bei pagalba kitiems? Ir kokią įtaką jis daro Jūsų gyvenime?

KĄ REIŠKIA MERKURIJAUS RETROGRADINIS („ėjimo atgal“) LAIKOTARPIS?

Sveiki visi! Šiandien kalbėsime apie Merkurijaus retrogradinį („ėjimo atgal“) laikotarpį bei jo reikšmę.

KODĖL TAVO ZODIAKO ŽENKLAS NEATITINKA TAVĘS/ TAVO SAVYBIŲ ??

Sveiki visi! Šiandien kalbėsime apie tai kodėl tavo/ tavo pažįstamų/ draugų/ artimųjų zodiako ženklai neatitinka tavo/ jų asmeninių savybių? Kas tai lemia?

KĄ DARYTI JEIGU TRŪKSTA ENERGIJOS/ KAMUOJA NUOVARGIS?

Sveiki visi! Šiandien kalbėsime apie paprastus ir praktiškus patarimus kasdienai. Ką daryti jeigu trūksta energijos, žvalumo arba kamuoja nuovargis? Kaip atstatyti energijos lygį?

KOKIA GYVENIMO PRASMĖ?

Sveiki visi! Šiandien kalbėsime filosofine tema – kokia yra gyvenimo prasmė? Pasidalinsiu neseniai išgirsta mintimi apie gyvenimo prasmę bei aptarsiu ją Astrologijos kontekste.

DRABUŽIŲ SPALVOS | Paslaptis kaip atrodyti geriau bei kaip nusistatyti savo spalvinį tipą?

Sveiki visi! Šiandien kalbėsime apie tai kaip visada atrodyti geriausiai, o tiksliau – apie drabužių spalvas bei žmonių spalvinius tipus. Aptarsime kaip drabužiai gali padėti atskleisti gražiausius jūsų bruožus arba priešingai – užgožti jus, taip pat papasakosiu kaip nusistatyti savo spalvinį tipą.

KOKS SPORTAS JUMS TINKAMIAUSIAS? Fizinės veiklos rekomendacijos visiems zodiako ženklams

Sveiki visi! Šiandien kalbėsime apie tai, koks sportas ar fizinė veikla jums labiausiai tinka remiantis astrologija.

KOKĮ DARBĄ/ PROFESIJĄ RINKTIS? | Profesinė veikla remiantis elementais/ stichijomis gimimo lentelėje

Sveiki visi! Šiandien kalbėsime apie tai, kokia profesinė kryptis/ darbas/ karjera/ veikla jums yra tinkamiausia remiantis elementais arba stichijomis jūsų astrologinėje gimimo lentelėje.

EMOCINĖ/ PSICHOLOGINĖ SVEIKATA. Ką daryti, kad jaustumėtės gerai?

Sveiki visi! Šiandien kalbėsime apie emocinę ir psichologinę sveikatą bei tinkamiausius būdus jai palaikyti.

TAVO FINANSINĖ ENERGETIKA – KĄ JI IŠDUODA?

Sveiki visi! Šiandien kalbėsime apie finansinę padėtį, energetiką, požiūrį į pinigus ir turtą remiantis astrologine gimimo lentele. Kokia yra jūsų finansinė energetika, ką ji išduoda?

NEGALAVIMAI ir MITYBA: polinkis į sveikatos problemas ir geriausia mityba kiekvienam zodiako ženklui

Sveiki visi! Šiandien kalbėsime apie sveikatos negalavimus/ problemas būdingas kiekvienam zodiako ženklui bei tinkamiausią mitybą/ maistą norint išvengti šių problemų.