Asmeninė/ privati astrologijos pamoka

33,00

1 val. online astrologijos pamoka

Pamokas gali lankyti įvairų žinių lygį turintys žmonės: nuo visiško(-s) pradžiamokslio(-ės) iki pažengusio(-s). Pamokos yra neįpareigojančios – jas galite bet kada nutraukti, be to, astrologijos pamokų programa gali būti koreguojama pagal Jūsų asmeninius poreikius. Po kiekvienos pamokos gausite skaidres ir pamokos įrašą, kurį galėsite peržiūrėti, jeigu kils poreikis.

Kaip vyksta užsakymas?

Per 24 val. po apmokėjimo gausite laišką iš manęs, o tada suderinsime kokiu laiku Jums patogiausia dalyvauti pamokoje ir kitas pamokai svarbias detales. Jeigu mano laiško negausite arba norite paspartinti procesą, galite parašyti man patys adresu laikasdvasiai@gmail.com arba per soc. tinklus.

Dėmesio! Svarbi informacija

Jeigu nebegalite dalyvauti pamokoje sutartu laiku, apie tai turite man pranešti ne mažiau kaip 24 val. prieš pamoką. Nepranešus apie pasikeitimus – mokestis už pamoką negrąžinamas.

Ką daryti, jeigu norite sumokėti už kelias pamokas iš karto?

Tokiu atveju pakeiskite prekės kiekį prieš dedant ją į krepšelį. Pavyzdžiui, jeigu norite sumokėti už 2 pamokas, įsigykite 2 „produktus“. Jeigu kyla neaiškumų kaip sumokėti už daugiau nei vieną pamoką, rašykite man laikasdvasiai@gmail.com

1 val. online astrologijos pamoka.

Astrologijos pamokas gali lankyti įvairų žinių lygį turintys žmonės: nuo visiško(-s) pradžiamokslio(-ės) iki pažengusio(-s). Astrologijos pamokos yra neįpareigojančios – jas galite bet kada nutraukti, be to, astrologijos pamokų programa gali būti koreguojama pagal Jūsų asmeninius poreikius. Po kiekvienos astrologijos pamokos gausite skaidres ir astrologijos pamokos įrašą, kurį galėsite peržiūrėti, jeigu kils poreikis.

 

 

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Asmeninė/ privati astrologijos pamoka”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.