Personalizuotas paveikslas/ atvirutė su astrologine lentele (žemėlapiu)

20,00

Personalizuotas paveikslas/ atvirutė su astrologine lentele (žemėlapiu). Tai originali dovana ar namų dekoras, suteiksiantis jaukumo ir savitumo. Nuotraukos aprašyme (apačioje) gali būti padidintos.

Galimi prekės variantai:

  • personalizuotas paveikslas/ atvirutė su asmenine astrologine gimimo lentele,
  • personalizuotas paveikslas/ atvirutė su poros santykių astrologine lentele (sudaroma naudonat composite metodą),
  • personalizuotas paveikslas/ atvirutė su draugystės astrologine lentele (sudaroma naudonat composite metodą),
  • personalizuotas paveikslas/ atvirutė su astrologinio feng shui gimimo lentele (gali būti sudaryta tik pagal tikslų gimimo laiką, gautą iš ligoninės ar kt. patikimų šaltinių) – daugiau informacijos apie astrologinę feng shui lentelę rasite prekės aprašyme apačioje,
  • ir kt.

Kokius elementus galima pridėti į paveikslą/ atvirutę?

Jums pageidaujant, galima pridėti vardą, gimimo datą, laiką, vietą, trumpą sakinį apie žmogų, palinkėjimą, citatą, pažinties pradžios datą ir vietą (jeigu tai santykių ar draugystės lentelė) ir kt.

Galimi prekės dydžiai:

  • A3 – 29.7 x 42.0 cm
  • A4 – 21.0 x 29.7 cm
  • A5 – 14.8 x 21.0 cm

Galite pasirinkti įvairius šriftus ir spalvas.

Kaip vyksta užsakymas?

Su Jumis susisieksiu per 24 val. po apmokėjimo gavimo, o tada aptarsime visus Jūsų pageidavimus ir užsakymo detales. Jeigu mano laiško negausite arba norite paspartinti procesą, galite parašyti man patys adresu laikasdvasiai@gmail.com arba per soc. tinklus.

Ši prekė yra virtualus produktas. Tai reiškia, kad įsigiję paveikslą/ atvirutę gausite laišką su pdf/ png formato failu, o atsispausdinti jį turėsite patys (namuose arba spausdinimo paslaugas teikiančioje vietoje).

Personalizuotas paveikslas/ atvirutė su astrologine lentele (žemėlapiu). Tai originali dovana ar namų dekoras, suteiksiantis jaukumo ir savitumo.

Dėmesio!

Spalvos ekrane gali šiek tiek skirtis nuo atspausdintų spalvų. Ekranai turi skirtingus nustatymus, todėl spalvos gali atrodyti kitaip žiūrint per skirtingus įrenginius.

Ši prekė yra negrąžinama. Užduokite klausimus prieš užsisakant. Jeigu susiduriate su neskalndumais susijusiais su preke, prašau susisiekti su manimi ir aš pasistengsiu Jums padėti.

Ši prekė ir su ja susiję failai yra skirti tik asmeniniam naudojimui arba dovanojimui. Prekiauti ar dalintis jais draudžiama.

Apie personalizuotą paveikslą/ atvirutę su astrologinio feng shui gimimo lentelę

Ką reiškia linijos pavaizduotos šioje lentelėje?

Kiekvienas žmogus turi savo unikalų energetinį „antspaudą“ ir skirtingai reaguoja į aplinką ir jos enegetiką. Ši astrologinė lentelė yra tarsi kompasas – jame pavaizduota kokiomis kryptymis judant žmogus yra labiausiai linkęs susidurti su tam tikromis energetikomis. Kiekviena energetika turi savo teigiamą ir neigiamą pusę. Konkreti krypties išraiška kiekvienam žmogui gali būti nustatoma tik išanalizavus asmeninę astrologinę lentelę. Vis dėlto, net ir neanalizuojant asmeninės gimimo lentelės faktorių galima pasakyti su kokia bendra energetika gali būti susijusi tam tikra kryptis. Užsisakius personalizuotą paveikslą/ atvirutę su astrologinio feng shui gimimo lentele kartu gausite linijų reikšmes (raktažodžius).

Kompaso veikimo principas

Ši lentelė yra sudaryta naudojant ne magnetinės, bet tikrosios šiaurės kryptį. Tikroji šiaurė būna nurodyta žemėlapiuose. Jeigu naudositės kompasu telefone, nepamirškite įjungti tikrosios šiaurės režimo nustatymuose.

Jūsų buvimo vieta yra šio kompaso/lentelės centras. Eidami/važiuodami ta kryptimi, kurioje pavaizduota tam tikros planetos linija, Jūs suaktyvinate planetos energetiką. Kryptys gali veikti Jus tiek teigiamai, tiek neigiamai priklausomai nuo asmeninių faktorių. Šią lentelę galite naudoti ne tik konkrečiai savo buvimo vietai (vietai ant kurios stovite). Buvimo vieta galite laikyti ir savo kambarį, namus ar kitą pastatą, kur praleidžiate labai daug laiko.

Daugiau informacijos apie – astrologinio feng shui analizės apibūdinime:
https://tavopotencialas.lt/asmenines-analizes/#1649072076462-988216c3-b08e

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Personalizuotas paveikslas/ atvirutė su astrologine lentele (žemėlapiu)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.