Sukurk savo kursus ir tapk tavopotencialas.lt mokytoju

Kviečiame bendradarbiauti įvairių sričių specialistus: kurti seminarus, mokymo programas, skaityti paskaitas ar kuruoti nuotolinių kursų dalyvius. Konvertuokite savo žinias į pinigus, padėkite kitiems tobulėti ir siekti savo tikslų greičiau ir efektyviau. Dalindamiesi savo sukauptomis žiniomis su kitais, ne tik tobulesite kaip mokytojai, tačiau ir reklamuosite savo verslą, teikiamas paslaugas bei turimas kompetencijas!

KAIP TAPTI tavopotencialas.lt KOMANDOS MOKYTOJU

Pradekite nuo srities, kurioje esate ekspertas ir mylite tai, ką darote. Tuomet suplanuokite mokymų programą mėgstamiausioje užrašų knygelėje. Pasistenkite sudėti visą reikalingą informaciją ir dar šiek tiek daugiau, kad klientas, nusipirkęs jūsų mokymus jaustų 100% naudą, jus rekomenduotų ir lauktų jūsų tolimesnių mokymų. Mes jums padėsime su turinio planavimu, pakonsultuosime visais klausimais susijusiais su video medžiagos parengimu, jei reikes pasinaudosime mūsų mokytojų bendruomenės pagalba ir kompetencijomis.
Nėra būtina turėti vaizdo kameros, kad galėtumėte nufilmuoti mokomąjį seminarą, užtenka ir išmaniojo telefono su prijungtu mikrofonu! Tik Šiek tiek daugiau šviesos, veiksmo, geros nuotaikos ir jūs jau pasiruošęs filmuoti ! Drovitės kameros? Ne problema. Naudokite skaidres ir savo mokymus įrašykite su panašiomis programėlėmis kaip "Camtasia". Ir atsiminkite, jog mes vsuomet pasiruošę jums padeti!
Pasidalink savo mokymais su jau esamais bendruomenes nariais. Mes padėsime tau atrasti tavo srities entuziastus , atvesime juos pas tave ir išplėsime tavo klientų ratą ir mokinių bendruomenė visapusiškai.

[learn_press_become_teacher_form]