Jeigu nerandate analizės, kuri atitiktų Jūsų lūkesčius, galite kreiptis ir dėl kitų konkrečių problemų ar jei esate pasimetęs(-usi) – jeigu klausimas atitiks mano kompetenciją ir tuometines darbo sritis, būtinai Jums padėsiu.

Prieš užsisakant
Prieš užsisakant prašau susirasti šiuos duomenis (jeigu jų nežinote): gimimo metus, dieną, valandas, minutes ir gimimo vietą (užtenka regiono). Gimimo valandos ir minutės turi būti gautos iš patikimo rašytinio šaltinio, pavyzdžiui, ligoninės įrašų. Patarimas: jeigu neturite gimimo laiko, rekomenduoju susiekti su ligonine kurioje gimėte, dažniausiai jie saugo šią informaciją archyvuose ir suteikia ją. Jeigu nežinote tikslaus gimimo laiko arba jo nepavyks gauti, prašau mane apie tai informuoti. Informacija apie laiko (ne)tikslumą yra itin svarbi, nes nuo jos gali priklausyti analizių rezultatai bei kai kurių analizių metodikos pasirinkimas.

Analizių pateikimas
Analizės pateikiamos vaizdo įrašais, kuriuose rodoma astrologinė informacija ir pasakojamos išvados. Kartu atsiunčiu ir rinkmenas naudojamas vaizdo įrašuose. Vaizdo įrašai „galiojimo datos“ neturi - juos galėsite peržiūrėti neribotą kiekį kartų ir neribotą laiką. Jeigu peržiūrėjus įrašą kyla papildomų klausimų - į juos atsakau raštu. Klausimus galima užduoti ne vėliau kaip per 3 kalendorines dienas nuo analizės gavimo datos (analizės gavimo data įsiskaičiuoja).
Daugiau apie asmeninių astrologinių analizių pateikimą ir trukmę šiame filmuke:
Atgal į viršų